بسم الله الرحمن الرحیم

شرایط استفاده از پوش‌پل

 سامانه پوش‌پل به وسیله شرکت پایش و نمایش دانش به شناسه ملی 10320671607 که از این پس به اختصار «پل» نامیده می‌شود.، جهت بهره‌مندی توسعه‌دهندگان یا دارندگان نرم‌افزارهای موبایل از خدمات این سامانه ارائه می‌شود، که استفاده شما از این سامانه تابع شرایط آمده در این سند بوده، و ضوابطی که در ادامه می‌آید، بر تعاملات بین دو طرف حاکم می‌باشد.

 ۱-۱ )اپلیکیشن: نرم‌افزار کاربردی است که قابل نصب و اجرا بر روی دستگاه‌های هوشمند قابل حمل باشد.

 ۱-2 )سامانه: سرویس پل در بستر اینترنت که خدمات ارسال اعلان و آنالیتیکس )ارائه آمار و تحلیل داده و کارکرد) را برای اپلیکیشن‌ها ارائه می‌دهد.

 ۱-3 )کتابخانه پل: قطعه کد اجرایی پل در سمت کلاینت، که با قرار گرفتن درون اپلیکیشن ، امکان برقراری ارتباط بین آن اپلیکیشن با سامانه را فراهم می‌آورد

 ۱-4 )نصب: هر بار که یک اپلیکیشن دارای کتابخانه پل در دستگاهی نصب شود، یک نصب از آن اپلیکیشن محسوب می‌شود.

۱-5 )نصب فعال ماهانه: هر نصبی که طی مدت سی روز اخیر لااقل یک تراکنش از آن به سامانه رسیده باشد، نصب فعال شناخته می‌شود. بنابراین نصب‌هایی که به دلیل حذف یا عدم اتصال طولانی مدت به اینترنت، یا به هر دلیل دیگر، به مدت سی روز هیچ تراکنشی در سامانه از آنها به دست نیامده باشد، فعال محسوب نمی‌شوند تا زمانی که مجددا تراکنشی از آنها ثبت شود.

 ۱-6 )کاربر: هر دستگاه هوشمندی که از نظر سامانه، یک یا چند نصب را دارا باشد. بنابراین دستگاه دارای نصب از یک یا چند اپلیکیشن یک کاربر برای هر یک از آن اپلیکیشن‌ها محسوب می‌شود، در حالی که اگر یکی بودن دستگاه مشتمل بر آنها در سامانه تشخیص داده شود، این دستگاه برای پنل دارای همه آن اپلیکیشن‌ها صرفا یک کاربر محاسبه می‌گردد.

 ۱-7 )کاربر فعال ماهانه: هر کاربری که طی مدت سی روز اخیر لااقل یک تراکنش از یکی از نصب‌های او به سامانه رسیده باشد، یا به عبارت دیگر دارای حداقل یک نصب فعال ماهانه باشد.

 ۱-8 )اپلیکیشن منتشر شده: هر اپلیکیشنی که تعداد نصب‌های آن به 10 رسیده باشد.

۱-9 )اعلان: محتوای نمایشی یا هر گونه داده‌ای که بر بستر سامانه و صرفا با یک بار دستور ارسال، به کاربر یا کاربران یک یا چند اپلیکیشن ارسال می‌شود.

۱-10 )اعلان عمومی: اعلانی که گیرنده آن واحد نبوده و گیرندگان آن دو یا بیشتر از دو نفر باشند.

۱-11 )پیام: هر تک‌محتوای قابل نمایش یا هر گونه داده ارسال شده به یک کاربر است. لذا هر اعلان، مشتمل بر تعدادی پیام یکسان، به تعداد گیرندگانش است.

۱-12 )پنل: فضایی که پل به صورت برخط جهت بارگذاری اپلیکیشن، محتوا، مدارک شناسایی و سایر متعلقات، و نیز ارسال اعلان، مشاهده آمارها و تحلیل‌ها و استفاده از دیگر امکانات سامانه در اختیار شما قرار می‌دهد که به همراه ایمیل، راه ارتباط رسمی پل و شما است.

۱-13 )حساب کاربری: حسابی است که با اختصاص آدرس ایمیل و رمز عبور، به شما تعلق گرفته است و شما توسط آن به پنل خود دسترسی خواهید داشت.

 ۲-۱ )استفاده شما از خدمات پل، تابع یک قرارداد حقوقی بین شما و شرکت پایش و نمایش دانش به شناسه ملی 10320671607 به عنوان ارائه‌دهنده این خدمات می‌باشد، که از این پس، به اختصار «پل» نامیده میشود. در این سند، نحوه شکل‌گیری این قرارداد ذکر شده، و برخی از مفاد آن نیز گردآوری شده است.

 ۲-۲ )قرارداد بین شما و پل، همواره حداقل شامل مقررات آمده در این سند، به عنوان «شرایط عمومی» است، که از این پس به اختصار «شرایط» نامیده می‌شود، مگر در مواردی که قرارداد کتبی بین شما و پل منعقد شده باشد و در آن شرایط دیگری به عنوان «شرایط خصوصی» مقرر شده باشد.

۲-۳ )بنابراین مجموعه «شرایط عمومی» و «شرایط خصوصی» در صورت وجود، مقررات حاکم بر قرارداد بین شما و پل را تشکیل می‌دهد.

۲-۴ )در صورت بروز تناقض بین مقررات موجود در «شرایط عمومی» و «شرایط خصوصی»، اولویت با مقرراتی است که در «شرایط خصوصی» قید شده است.

 ۳-۱ )شما به منظور استفاده از سامانه، باید شرایط استفاده از آن را پذیرفته باشید، در غیر این صورت، امکان استفاده از سامانه را ندارید.

 ۳-۲ )اعلام پذیرش شرایط، به روش‌های زیر رخ می‌دهد:

الف) پذیرش در واسط کاربری نرم‌افزار یا صفحه دارنده یا ارائه‌دهنده سرویس پل.

ب) در صورت استفاده از خدمات سامانه، از طریق صفحات اینترنتی آن، یا نصب نرم‌افزارهای مخصوص یا دارنده سامانه. در این صورت، شما پذیرفته‌اید که پل استفاده شما از سامانه را به منزله پذیرش شرایط تلقی خواهد نمود.

 ۴-۱ )پل همواره در حال نوآوری و ارتقای سرویس خود می‌باشد. لذا شما می‌پذیرید که شکل، نوع و نحوه و میزان ارائه خدمات در سامانه، می‌تواند به مرور زمان و بدون اطلاع قبلی به شما، تغییر کند.

 ۴-۲ )شما تأیید می‌کنید که پل در قالب نوآوری‌ها و خط مشی‌های خود، می‌تواند در هر زمان بنا به تصمیم خود، ارائه خدمات را به شما یا سایر کاربران، به صورت موقت یا دائمی، متوقف کند، یا محدودیت‌هایی را در آن ایجاد نماید، و برای این کار نیازی به اطلاع قبلی به شما نمی‌باشد.

 ۴-۳ )در صورت توقف ارائه خدمات به شما از طرف پل، که ناشی از نقض شرایط از طرف شما، یا ناشی از مسائل حقوقی و قضایی نباشد، چنانچه شما برای استفاده از خدمات، وجهی پرداخت کرده باشید و هنگام توقف ارائه خدمات از طرف پل، مقداری از وجه شما به صورت اعتبار در حساب کاربری‌تان همچنان موجود باشد، پل مبلغ معادل اعتبار موجود در حساب شما را به شما عودت خواهد داد.

۴-۴ )داده‌های شما متعلق به شما بوده، و ممکن است برای شما دارای اهمیت باشد. لذا حفظ دسترسی شما به چنین داده‌هایی از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر پل تصمیم بگیرد که به طور کلی ارائه خدمات سامانه را متوقف نماید، و یا ارائه آن را به شما متوقف نماید بدون اینکه ناشی از نقض شرایط توسط شما، یا امور قانونی و قضایی بوده باشد، چنانچه به طور منطقی ممکن باشد، پیشاپیش به نحو متعارف به شما اطلاع‌رسانی نموده، و فرصت کافی را به شما می‌دهد که اطلاعاتی از حساب خود که تولیدشده توسط شما بوده و برای ادامه فعالیت شما ممکن است حیاتی باشد را از سامانه استخراج نمایید. اما به هر حال با توجه به اینکه داده‌های مربوط به کاربران که جهت تهیه گزارشات آماری در سیستم آنالیتیکس جمع‌آوری و استفاده می‌شود دارای حجم بزرگ و مکانیزم ویژه در ذخیره‌سازی هستند، تعهدی به انتقال آنها وجود نخواهد داشت.

۴-۵ )شما تایید می‌کنید که در صورت غیر فعال شدن دسترسی‌تان به حساب کاربری خود از طرف پل مطابق با این شرایط، دیگر امکان دسترسی به خدمات، جزئیات حساب، یا هر گونه فایل یا محتوای موجود در حساب خود را نخواهید داشت.

 ۴-۶ )همچنین شما می‌توانید هر زمان که خواستید، دیگر از خدمات سامانه استفاده نکنید، و نیازی نیست که توقف استفاده خود از آن را به اطلاع پل برسانید. در این صورت، هیچ گونه حقی جهت استرداد وجه یا حقوق دیگری که بر عهده پل باشد نخواهید داشت.

 

 ۵-۱ )شما متعهد می‌شوید که جهت بهره‌مندی از خدمات سامانه، تنها با ارائه اطلاعات دقیق حساب کاربری خود وارد سامانه شده، و از خدمات ارائه شده توسط آن استفاده نمائید، و هیچگونه تلاشی برای استفاده از خدمات سامانه، از راهی غیر از ورود به حساب کاربری خود، ننمائید.

 ۵-۲ )شما به عنوان یک شخص حقیقی یا حقوقی متعهد می‌شوید که چنانچه در مواردی پل جهت ارائه خدمات به شما، اعلام نیاز به اطلاعات شخصی یا شناسنامه‌ای یا حقوقی یا ثبتی شما نمود، اطلاعات مورد نیاز از خود را، به طور دقیق و صحیح ارائه نمایید. بدیهی است که هر گونه عواقب ناشی از ارائه اطلاعات نادرست بر عهده شما می‌باشد.

 ۵-۳ )ممکن است خدمات سامانه، برای مدت موقت یا دائمی، به صورت غیر رایگان به شما عرضه شود. در این صورت، شما می‌پذیرید که طبق تعرفه‌های اعلامی از سوی پل، مبالغ مربوط به خدماتی که از آنها استفاده نموده یا خواهید نمود را، از راه‌های اعلامی توسط پل، پرداخت خواهید نمود، و متعهد می‌شوید که هیچ گونه تلاشی برای استفاده از خدمات غیر رایگان، بدون پرداخت تعرفه آن نخواهید کرد.

 ۵-۴ )تمامی خدماتی از سامانه که به صورت رایگان به شما عرضه می‌شود، ممکن است به صورت موقت یا دائمی، با محدودیت به شما ارائه شده و دارای سقف استفاده باشند، و پل میتواند متناسب با ظرفیت‌های خود در هر زمان، سقف استفاده شما از خدمات رایگان را بدون اطلاع قبلی تغییر دهد.

 ۵-۵ )تمامی استفاده‌های شما از خدمات سامانه، باید با رعایت این شرایط، و نیز دیگر قوانین کشور مربوط به استفاده از چنین سرویس‌هایی باشد. در صورت نقض این شرایط یا قانون‌های تایید شده در مراجع قانونی مرتبط، پل میتواند به طور مستقل، یا با دستور قضایی، اقدام به بستن حساب کاربری شما نماید.

 ۵-۶ )شما متعهد می‌شوید که در هیچ فعالیتی که موجب وقفه یا اختلال یا تغییر در خدمات ارائه شده در سامانه، یا اجزای آنها یا عملکرد آنها یا نحوه استفاده کاربران از آنها بشود، وارد نشوید.

 ۵-۷ )شما تحت هیچ عنوان و به هیچ منظوری، حق کپی‌برداری، انتقال محتوا، مهندسی معکوس، بازتولید، فروش و یا تجارت با سامانه، نشان‌ها، محتواها یا خدمات ارائه شده توسط پل در سامانه را ندارید.

۵-۸ )عواقب ناشی از هر گونه نقض «شرایط» و یا تخطی از قوانین مرتبط )از جمله خسارات وارده به پل)، بر عهده شما بوده و در این زمینه، پل در قبال شما یا اشخاص دیگر هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

 

 ۶-۱ )ارائه خدمات مناسب به شما، و حراست از داده‌های شما، و فراهم آوردن بهترین شرایط برای استفاده بهینه و مطلوب شما از سامانه، خواسته و مطلوب پل میباشد و نهایت تلاش خود را جهت پیشرفت در این مسیر به کار میگیرد. لکن پل هیچ گونه تعهدی نسبت به هر گونه خسارت یا آسیبی که مربوط به استفاده از سامانه، برای خودتان یا دیگران ایجاد شده باشد )مانند از بین رفتن یا کاهش سود، از دست دادن حسن عملکرد یا شهرت شغلی، از دست دادن اطلاعات، کاهش تعداد کاربران و غیر اینها) نخواهد داشت. این خسارات ممکن است در اثر موارد زیر، و یا موارد دیگر حاصل شود:

 ۶-۱-۱ )اعتماد شما به صحت یا تمامیت امور یا محتواهای نمایش داده شده در سامانه

 ۶-۱-۲ )تغییر یا توقف موقت یا دائمی ارائه خدمات توسط پل

 ۶-۱-۳ )حذف یا خرابی یا بروز ناتوانی در نگهداری هر بخش از محتوا یا اطلاعات ارتباطی، که توسط سامانه در اختیار شما قرار گرفته یا به شما منتقل شده است

 ۶-۱-۴ )ناتوانی شما در ارائه اطلاعات دقیق حساب کاربری خود به پل

 ۶-۱-۵ )عدم حفظ رمز عبور یا جزئیات حساب کاربری توسط شما به نحو ایمن و محرمانه

 ۶-۲ )محدودیت‌های مربوط به مسئولیت پل که در بند قبل به آنها اشاره شد، چه در حالت آگاهی پل نسبت به احتمال بروز چنین آسیب‌ها و صدماتی، و چه در حالت عدم آگاهی پل، پابرجا می‌باشند.

۷-۱ )برای آگاهی از مقررات مربوط به نحوه محافظت از اطلاعات در سامانه، لطفا سند «شرایط حفظ حریم خصوصی در پل» را مطالعه فرمائید. این سند نحوه استفاده پل از اطلاعات و داده‌های شخصی مربوط به شما یا کاربران شما، و نحوه محافظت از آنها و موارد به کارگیری آنها در حین استفاده شما از سامانه را توضیح میدهد.

 ۷-۲ )داده‌های دریافتی از کاربران شما، جهت ارائه خدمات سامانه به شما، یا دیگر بهره‌برداری‌های فنی یا تجاری مطابق با این «شرایط» جمع‌آوری می‌شود. بنابراین با توجه به اینکه افرادی که اپلیکیشن شما را نصب می‌کنند، کاربر مستقیم شما محسوب می‌شوند، اخذ مجوز جهت جمع‌آوری داده‌های ایشان در اثر استفاده از اپلیکیشن ، بر عهده شما بوده، و پل نسبت به آن هیچگونه مسئولیتی ندارد. بنابراین شما باید به طور واضح نحوه عملکرد کتابخانه پل را که جزئی از اپلیکیشن است، به کاربر ارائه نمایید و برای این منظور می‌توانید از لینک به صفحه «شرایط استفاده و حفظ حریم خصوصی کتابخانه سرویس» استفاده کنید. به هر حال استفاده شما از سامانه به این منزله است که مجوزها و موافقت‌های مربوطه را کسب کرده‌اید. لذا عواقب ناشی از عدم اطلاع یا عدم موافقت کاربران در این زمینه، بر عهده شما خواهد بود.

 ۷-۳ )علی رغم اینکه مسئولیت اطلاع‌رسانی به کاربر در مورد نحوه عملکرد کتابخانه پل و اخذ تاییدیه از او بر عهده شما است، پل نیز می‌تواند در صورت صلاحدید خود، مستقیماً اقدام به اطلاع‌رسانی به کاربران اپلیکیشن‌های مختلف شما در این زمینه نماید، که این اطلاع‌رسانی ممکن است از طریق ارسال اعلان به کاربران یا نمایش پیام به کاربر در هنگام استفاده از اپلیکیشن صورت گیرد. چنانچه پل اقدام به اطلاع‌رسانی به کاربر در این زمینه و اخذ تاییدیه از او نماید، میتواند چگونگی دسترسی به داده‌های کاربر را بر اساس پاسخ وی تنظیم کند. بنابراین در صورت محدود شدن دسترسی‌های مورد نیاز، ممکن است برخی از قابلیت‌های سامانه در پنل شما غیرفعال شده، و یا عملکرد آنها دچار خطا شود.

۷-۴ )شما موافقت می‌کنید که پل حق استفاده از داده‌های شما و کاربران شما مطابق با سند «شرایط حفظ حریم خصوصی پل» را دارا می‌باشد. ۷-۵ )طبق سند «شرایط حفظ حریم خصوصی پل»، شما موافقت می‌کنید که در صورت بروز رخدادی که منجر به درز اطلاعات شما یا کاربرانتان شود و پل با توان فنی خود جهت جلوگیری از آن مرتکب تقصیری نشده باشد، مسئولیتی در قبال آن، متوجه پل نخواهد بود.

۸-۱ )با توجه به اینکه پل این امکان را به شما میدهد که بتوانید با استفاده از سامانه و بر بستر اینترنت، با کاربران خود به تبادل محتوا و اطلاعات بپردازید، مسئولیت محتواهای ارائه شده درون پنل شما، منحصراً بر عهده شما بوده، و پل هیچ گونه مسئولیتی در قبال این محتواها ندارد، مگر در مواردی که پل با کسب مجوزهای مربوطه، خود اقدام به نشر محتوایی نموده باشد.

۸-۲ )همچنین اطلاعاتی که بر بستر سامانه از کاربران شما دریافت شده، و به نحو کلی یا با جزئیات در اختیار شما قرار داده می‌شود، یا جهت استفاده شما از امکانات سامانه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، بسته به نوع عملکرد دستگاه‌های کاربران شما و نحوه عملکرد بخش‌های مختلف سامانه، می‌تواند صحیح، غلط، دقیق، دارای خطا، یا غیر قابل دریافت باشد. لذا هیچ گونه مسئولیت و تضمینی در مورد این اطلاعات متوجه پل نیست.

۸-۳ )کلیه محتواهایی که به وسیله عملکرد حساب کاربری شما بر بستر سامانه، تولید یا منتشر شود، متعلق به شما بوده، و هیچ شخص حقیقی یا حقوقی دیگری حق کپی‌برداری، انتقال، استفاده، فروش، یا تجارت با محتواهای شما از طریق سامانه را ندارد، مگر آنکه از شما و پل کسب مجوز کرده باشد. لذا پل در حفظ این حق مالکیت شما و جلوگیری از سوء استفاده دیگران از محتواها و داده‌های شما، کمال تلاش خود را می‌نماید. لکن چنانچه با وجود تلاش‌های صورت گرفته، این گونه سوء استفاده‌هایی صورت پذیرد، پل در قبال آن مسئولیتی ندارد. اما شما می‌توانید از راه‌های رسمی ارائه شده در سامانه، جهت گزارش سوء استفاده از حساب کاربری، محتواها، یا داده‌های خود به پل استفاده نمایید، تا حداکثر تلاش برای جلوگیری از ادامه آن صورت پذیرد.

 ۸-۴ )حق استفاده از حساب کاربری شما، منحصرا از آن شما است، و حق واگذاری آن به غیر، به نحو موقت یا دائمی، و جزئی یا کلی را ندارید. لذا مسئولیت کلیه کارکردهای پنل مرتبط با حساب با خود شما خواهد بود.

 ۸-۵ )همچنین هر گونه اعلامی توسط پل از طریق آدرس ایمیل مربوط به حساب کاربری شما، اعلام مستقیم به شما تلقی شده و شما به عنوان مطلع از آن اعلام تلقی میشوید، و هر گونه پیامی که از طریق این آدرس ایمیل به رایانامه‌های رسمی پل برسد، پیام اصیل از سمت شما محسوب خواهد شد.

 ۸-۶ )حق ارسال محتوا به کاربران شما از طریق سامانه، منحصرا از آن شما بوده و مسئولیت اخذ موافقت‌های لازم از کاربرانتان در این زمینه نیز، بر عهده شما است، و پل نیز اجازه ارسال محتوا به کاربرانتان را، جز از طریق حساب کاربری شما نخواهد داد. با این حال، چنانچه مواردی از ارسال محتوا به کاربران شما جز از طریق حساب کاربری شما رخ دهد که پل با تمام امکانات در اختیار خود نتوانسته باشد از آن جلوگیری کند، پل در قبال آن هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

 ۸-۷ )همچنین پل هم، حق ارسال محتوا به کاربران شما را ندارد، مگر در مواردی که مجوز و موافقت مربوطه را از شما دریافت کرده باشد، یا اینکه موارد دیگر این «شرایط»، یا مقررات حقوقی یا احکام قضایی این حق یا وظیفه را برای پل ایجاد نماید.

۸-۸ )ایجاد، انتشار یا ثبت هر نوع بدافزار، یا محتوای آزاردهنده، غیر قابل تحمل، یا مزاحم، یا منافی عفت عمومی و هنجارهای اجتماعی و اسلامی، در سامانه یا از طریق آن ممنوع است، و مسئولیت و عواقب ناشی از رخداد این امور از طریق پنل شما، صرفا بر عهده شما می‌باشد.

۸-۹ )همچنین شما مجاز نیستید که از کتابخانه پل در اپلیکیشن‌های زیر استفاده کنید:

۸-۹-۱ )هر نوع اپلیکیشن با عملکرد مخرب، یا جاسوسی، یا فریبکارانه؛

۸-۹-۲ )هر نوع اپلیکیشن با محتوای تقلبی یا مزاحمتی یا منافی عفت عمومی و هنجارهای اسلامی؛

۸-۹-۳ )هر نوع اپلیکیشن که خدمات کاربردی خاصی که مطلوب و مورد درخواست کاربر هنگام نصب آن باشد را ارائه نداده، یا صرفا جهت ارسال محتوا به کاربر و تبلیغات مورد استفاده قرار میگیرد؛

۸-۹-۴ )هر نوع اپلیکیشنی که مخفی و بدون آیکون آشکار باشد.

۸-۱۰ )چنانچه پل برای بررسی رعایت این «شرایط» توسط شما، یا برای انجام بررسی‌های فنی، درخواست دسترسی به بسته نصبی هر یک از اپلیکیشن‌های ثبت شده در پنل شما، یا اطلاع از محل انتشار آنها در فضای مجازی را داشته باشد، شما متعهد به ارائه بسته نصبی مد نظر و محل انتشار عمومی آن هستید. عدم ارائه اطلاعات درخواستی در این زمینه، یا ارائه اطلاعات اشتباه، به منزله نقض این «شرایط» محسوب شده، و پل میتواند بنا به تشخیص خود در این زمینه عمل نموده، و اقدام به حذف اپلیکیشن مد نظر از پنل شما، یا بستن حساب کاربری شما نماید.

۹-۱ )این «شرایط» تا زمانی که شما یا پل به ارتباط خود خاتمه دهید، اعمال می‌شود:

۹-۲ )با پایان یافتن زمان اعمال این «شرایط»، کلیه حقوق قانونی، الزامات و تعهدات مربوط به شما یا پل، که در طول اجرای این «شرایط» ایجاد شده، و به طور صریح یا ضمنی نسبت به ادامه آن تاکید شده است، متاثر از پایان این «شرایط» نخواهد بود، و بر اساس بند 11-2 به قوت خود باقی بوده و قابل پیگیری می‌باشد.

۹-۳ )پل در موارد زیر، میتواند قرارداد حقوقی خود با شما را لغو، و به ارتباط خود با شما خاتمه دهد:

۹-۳-۱ )در صورت نقض هر کدام از مواد یا بندهای «شرایط»، یا در صورتی که عملکرد شما به گونه ای باشد که نشان دهد مایل به تبعیت از مفاد «شرایط» یا قادر به تبعیت از آن نیستید؛ یا

۹-۳-۲ )پل به لحاظ قانونی ملزم به انجام این کار شود )مثل اینکه بخشی از خدمات ارائه شده در سرویس غیرقانونی باشد یا بشود)؛ یا

۹-۳-۳ )از نظر پل، وضعیت خدمات ارائه شده به شما به گونه‌ای باشد که به لحاظ تجاری دیگر قابل ارائه نباشد؛ یا

۹-۳-۴ )شرایطی حاصل شود که امکان دریافت خدمات از مجموعه‌هایی که پل جهت ارائه خدمات به شما، از آنها خدمات دریافت می‌کند یا می‌تواند دریافت کند، دیگر توسط پل میسر نباشد.

۹-۴ )هیچ کدام از مفاد آمده در این ماده، حقوق پل ناشی از مفاد آمده در ماده 4« شرایط»، مربوط به شرایط ارائه خدمات به شما را تحت تاثیر قرار نداده و محدود نمیکند.

۱۰-۱ )پل ممکن است هر از گاهی این «شرایط» را تغییر دهد که در این صورت، نسخه جدید آن را در قسمت مربوطه در پایگاه اینترنتی خود قرار داده و جهت اطلاع رسانی به شما، اعلامیه‌هایی را نیز در پایگاه اینترنتی خود قرار داده، و از طریق ارسال نامه الکترونیک تغییر «شرایط» را به اطلاع شما خواهد رساند.

۱۰-۲ )تغییرات شرایط، زودتر از 14 روز تقویمی پس از ارائه «شرایط» جدید، اعمال نخواهد شد، مگر آنکه تغییرات ناشی از مسائل حقوقی و قانونی بوده، و یا تغییرات مربوط به خدمات سامانه و عملکردهای جدید باشد، که در این صورت فورا اعمال میشوند.

 ۱۰-۳ )شما باید مرتبا «شرایط» را بررسی کنید تا از تغییرات آن به نحو کامل مطلع شوید. بنابراین شما تایید می‌کنید که استفاده شما از خدمات سامانه پس از تاریخ اعلام یا اعمال تغییرات «شرایط»، به منزله پذیرش به‌روزرسانی «شرایط» توسط پل، از جانب شما خواهد بود.

۱۰-۴ )چنانچه شما مایل به پذیرش «شرایط» جدید، پس از اعلام تغییرات نباشید، باید استفاده خود از سامانه را متوقف نمایید.

۱۱-۱ )شما موافقت میکنید که پل میتواند اعلامیه ها یا بیانیه‌هایی )مانند موارد مربوط به تغییرات شرایط) را از طریق رایانامه، پست، تلفن یا پیامک، به شما رسانده و در اختیار شما قرار دهد.

۱۱-۲ )این قرارداد تحت نظارت قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و تمام اموری که در قرارداد قید نشده باشد، وفق قوانین مصوب جمهوری اسلامی ایران، در مورد آن عمل خواهد شد.